Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/climat15/ac-electric.com.ua/www/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4813
Бренд | AC-Electric

AC Electric – бренд провідної тайської компанії з виробництва кліматичної техніки.

Заводи, що належать AC Electric розташовані в Таїланді та Китаї випускають побутові та напівпромислові кондиціонери, чілери, вентиляційні установки, осушувачі повітря. Вся продукція випускається за провідними японськими технологіями.

Основна частина продукції під брендом AC Electric експортується в Європейські та Азійські країни.

Починаючи з 2014 року AC Electric прийшов в Україну та інші країни.

Для того, щоб забезпечити екологічну чистоту, здоров’я людей, комфорт та найвищі споживчі якості, одні з найкращих фахівців у світі виробляють кондиціонери та спліт системи для квартири та будинку, для нашого житла.

AC Electric  прагне виробляти продукт високого класу обладнання, але при цьому залишатися доступним широкому колу споживачів!

Інженери AC Electric працюючи на заводах з випуску кліматичного обладнання для таких ТМ як Toshiba та Mitsubishi Electric, змогли застосувати свій досвід у створенні ТМ AC Electric, вклавши в неї найпередовіші технології та інновації, а також впровадити японську систему контролю якості.